Ατζεντα

Μαρτιος 2017

2017Παρ24Μαρ8:00 μ.μ.MADE of METAL Festival8:00 μ.μ. Remedy Live Club, Κουντουριώτου 9, Ηράκλειο 141 22

2017Παρ24Μαρ8:30 μ.μ.Tourlou The Band, Τα Όρκ Της Ραφήνας, Emperor Tamarin8:30 μ.μ. An Club, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Παρ24Μαρ8:30 μ.μ.Lemonostifel8:30 μ.μ. Death Disco, Ωγύγου 16, Αθήνα 105 54, Ελλάδα

2017Παρ24Μαρ9:00 μ.μ.Jink9:00 μ.μ. An GroundFloor, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Παρ24Μαρ9:30 μ.μ.Αλκίνοος Ιωαννίδης9:30 μ.μ. Κύτταρο, Hπείρου 48 & Αχαρνών, Athens 104 33

2017Παρ24Μαρ10:00 μ.μ.Dr. Albert Flipout's One CAN Band ft. Mickey Pantelous10:00 μ.μ. The White Rabbit, Σολωμού 12 , Εξάρχεια

2017Σαβ25Μαρ7:00 μ.μ.Rotting Christ7:00 μ.μ. Piraeus Academy, Πειραιώς 117, Αθήνα 118 54

2017Σαβ25Μαρ7:45 μ.μ.Dead Congregation, Sacral Rage, The Temple7:45 μ.μ. Eightball Club, Pindou 1, Thessaloniki Greece

2017Σαβ25Μαρ8:00 μ.μ.MADE of METAL Festival8:00 μ.μ. Remedy Live Club, Κουντουριώτου 9, Ηράκλειο 141 22

2017Σαβ25Μαρ8:30 μ.μ.Lunar Cycle, Nochnoy Dozor8:30 μ.μ. Κινηματογράφος Τριανόν, Κοδριγκτώνος 21, Αθήνα 104 34

2017Σαβ25Μαρ9:00 μ.μ.Day Oof, Bad Bid, Middle Fingers High9:00 μ.μ. An Club, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Σαβ25Μαρ9:00 μ.μ.FM, Lace n’ Leather9:00 μ.μ. Crow Club, Σινώπης 27, Αθήνα 115 27

2017Σαβ25Μαρ9:30 μ.μ.Αλκίνοος Ιωαννίδης9:30 μ.μ. Κύτταρο, Hπείρου 48 & Αχαρνών, Athens 104 33

2017Σαβ25Μαρ10:00 μ.μ.Στέλιος Σαλβαδόρ & Μωρά στη Φωτιά - Unplugged10:00 μ.μ. Ίλιον Plus, Κοδριγκτώνος 17, Αθήνα 104 34, Ελλάδα

2017Κυρ26Μαρ3:15 μ.μ.Deejay Nic The Band3:15 μ.μ. HolyWood, Leof. Vouliagmenis 289, Ag. Dimitrios 172 36, Greece

2017Κυρ26Μαρ7:00 μ.μ.Rotting Christ7:00 μ.μ. Piraeus Academy, Πειραιώς 117, Αθήνα 118 54

2017Κυρ26Μαρ8:00 μ.μ.MADE of METAL Festival8:00 μ.μ. Remedy Live Club, Κουντουριώτου 9, Ηράκλειο 141 22

2017Κυρ26Μαρ8:00 μ.μ.Thomais De Fois Band8:00 μ.μ. Ρακιζιό, Δουσμανη 3

2017Κυρ26Μαρ8:00 μ.μ.Void Droid, Mahakala, Bus8:00 μ.μ. Ghetto Bar, Ευμυλου 8 26222 Patras, Greece

2017Κυρ26Μαρ8:30 μ.μ.BATTLE OF THE BANDS 2016-17 B’ Ημιτελικός8:30 μ.μ. Eightball Club, Pindou 1, Thessaloniki Greece

2017Τρι28Μαρ8:30 μ.μ.Sonic Jesus, The Bonnie Nettles.8:30 μ.μ. Death Disco, Ωγύγου 16, Αθήνα 105 54, Ελλάδα

2017Τετ29Μαρ9:00 μ.μ.Tardive Dyskinesia, Agnes Vein, Blackdrawn,9:00 μ.μ. Μαύρη Τρύπα, Βάιου 5, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα

2017Πεμ30Μαρ9:00 μ.μ.Baby Guru9:00 μ.μ. Gagarin 205 LIve Music Space, Liosion 205, Athina 104 45, Greece

2017Πεμ30Μαρ10:00 μ.μ.Tardive Dyskinesia, Kin Beneath Chorus, Hell Fighters10:00 μ.μ. Nostos Live, Μαλετσίδου 5, 67100 Xánthi, Greece

2017Παρ31Μαρ3:00 μ.μ.Heart Core Fest II3:00 μ.μ. Principal Club Theater, Αν. Γεωργίου 56 Θεσσαλονίκη

2017Παρ31Μαρ8:00 μ.μ.SadDolls, Darkkon, Dead Crows Circle8:00 μ.μ. Six D.O.G.S., Αβραμιώτου 6-8, Αθήνα 105 51

2017Παρ31Μαρ8:00 μ.μ.Mahakala, Void Droid, Bus8:00 μ.μ. Κύτταρο, Hπείρου 48 & Αχαρνών, Athens 104 33

2017Παρ31Μαρ9:00 μ.μ.Remi & the Road9:00 μ.μ. Ειλισσός, Αγλαονίκης 3, 11743 Athens, Greece

2017Παρ31Μαρ9:00 μ.μ.Tardive Dyskinesia, Crossover, Defision9:00 μ.μ. Κυβερνείο, Nikiforou Foka, 68100 Alexandroúpoli, Greece

2017Παρ31Μαρ9:00 μ.μ.Ocean Mind, Ghost Season9:00 μ.μ. An GroundFloor, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Παρ31Μαρ9:00 μ.μ.Jane Doe, NORMA the band, Blame Canada9:00 μ.μ. Eightball Club, Pindou 1, Thessaloniki Greece

2017Παρ31Μαρ9:00 μ.μ.Jane Doe, Norma, Blame Canada9:00 μ.μ. Eightball Club, Pindou 1, Thessaloniki Greece

2017Παρ31Μαρ9:30 μ.μ.Whereswilder, The Steams9:30 μ.μ. An Club, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Παρ31Μαρ10:00 μ.μ.Caught Art Delusion, Entropy Devine, Heavenblack, Sin By Four10:00 μ.μ. Crow Club, Σινώπης 27, Αθήνα 115 27

Απριλιος 2017

2017Σαβ1Απρ3:00 μ.μ.Heart Core Fest II3:00 μ.μ. Principal Club Theater, Αν. Γεωργίου 56 Θεσσαλονίκη

2017Σαβ1Απρ8:00 μ.μ.Cage, Dream Weaver, Terra IncΩgnita8:00 μ.μ. MODU, Kolonou 76. Athens 104 37

2017Σαβ1Απρ8:30 μ.μ.Vodka Juniors, 63 High, The Overjoyed8:30 μ.μ. Gagarin 205 LIve Music Space, Liosion 205, Athina 104 45, Greece

2017Σαβ1Απρ8:30 μ.μ.Scar Of The Sun, EIEN, Serenity Broken8:30 μ.μ. An Club, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Σαβ1Απρ8:30 μ.μ.6th Music Highway Festival8:30 μ.μ. Κύτταρο, Hπείρου 48 & Αχαρνών, Athens 104 33

2017Σαβ1Απρ9:00 μ.μ.Jane Doe, Norma, Blame Canada9:00 μ.μ. Ίλιον Plus, Κοδριγκτώνος 17, Αθήνα 104 34, Ελλάδα

2017Σαβ1Απρ10:00 μ.μ.Altribe, Eliana One Woman Blues Band10:00 μ.μ. An GroundFloor, Σολωμού 13, Αθήνα 106 82, Ελλάδα

2017Κυρ2Απρ8:00 μ.μ.Wardrum, Enemy of Reality, Fortress Under Siege8:00 μ.μ. Κύτταρο, Hπείρου 48 & Αχαρνών, Athens 104 33

2017Παρ7Απρ7:00 μ.μ.Sleaze n' Roll Festival7:00 μ.μ. MODU, Kolonou 76. Athens 104 37

2017Παρ7Απρ8:45 μ.μ.Alphastate, Dreamonition, Gauntlet8:45 μ.μ. Μεθοδία Art Multispace, Κωνσταντινουπόλεως 113 & Αγίου Όρους, 10447 Athens, Greece

2017Παρ7Απρ10:00 μ.μ.Υπογεια Ρευματα, Manifesto10:00 μ.μ. Remedy Live Club, Κουντουριώτου 9, Ηράκλειο 141 22

2017Σαβ8Απρ6:30 μ.μ.6o Rock Music Festival6:30 μ.μ. Stage Club, Ήρας 21, Λάρισα 412 22

2017Σαβ8Απρ7:00 μ.μ.Sleaze n' Roll Festival7:00 μ.μ. MODU, Kolonou 76. Athens 104 37

2017Σαβ8Απρ8:00 μ.μ.ROTTING CHRIST8:00 μ.μ. Cine Studio, Λεωφόρος Ικάρου και Ηροδότου 177, Αλικαρνασσός, 71601 Ηράκλειο

2017Σαβ8Απρ8:30 μ.μ.Bölzer, Soulskinner8:30 μ.μ. Second Skin, Damokleous 8, Athina 118 54, Greece